Pr
shop 0
location
search
صابون جلبک اسپیرولینا
20 like 395 view

صابون جلبک اسپیرولینا

29,800 T

صابون جلبک اسپیرولینا بسیار موثر در از بین بردن جوش های قرمز و آکنه، نرم کننده وشاداب کننده پوست، لایه بردار قوی، ضد لک، جوان سازی پوست، آنتی باکتریال طبیعی می باشد.

General Product Information
more more

اسپیرولینا یک جلبک سبزآبی است با خواصی فوق العاده و حیرت انگیز که برای طرفداران سلامت و زیبایی می تواند یک نجات دهنده واقعی باشد. جلبک اسپیرولینا حاوی مقدار فراوانی پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است و می تواند به خوبی کمبودهای سلولی و تغذیه ای سلولهای پوست را برطرف نماید.

Product Compositions
more more

اجزاء فرآورده صابون جلبک اسپیرولینا عباتند از جلبک اسپیرولینا، روغن درخت چای، روغن همیشه بهار، روغن بابونه.

خواص صابون اسپرولینا: اسپرولینا تغذیه کننده، ضدلک، روشن کننده، ضد جوش، ضد قارچ و اگزما، روشن کننده پوست، لایه بردارقوی و کنترل کننده چربی پوست می باشد.
روغن درخت چای: ماده ای ضد التهاب، ضدعفونی‌کننده و ضد آکنه پوست است. این روغن حاوی ترکیبات متعدد از جمله ترپن هیدروکربن‌ها، منوترپن‌ها، سزکوئی ترپن‌ها و الکل می‌باشد که جهت از بین بردن باکتری های پوستی و آکنه بسیار موثر می باشد.

جلبک اسپیرولینا: طبق تحقیقات آکادمی درماتولوژی، آکنه در اثر انتشار بیش از حد نرمال چربی پوست ایجاد می شود. جوش نوعی التهاب منافذ پوست در اثر گرفتار شدن چربی پوست در آنهاست و به دو حالت دانه سر سیاه و سر سفید بروز می کند. جلبک اسپیرولینا بصورت کاملا اثر بخش این التهابات را کاهش داده و از وقوع مجدد آنها جلوگیری می کند. با استفاده از پاکسازی عمیق توسط جلبک اسپیرولینا، تعادل چربی پوست را حفظ کرده و مواد زائد پوست را از بین می برد. در واقع جلبک اسپیرولینا به عنوان یک پاک کننده قوی برای سلول های مرده پوست و ناخالصی های دیگر بروی سطح پوست استفاده می شود. اسپیرولینا به دلیل داشتن آنتی اکسیدان قوی اثر ضد پیری و بازسازی کننده پوست دارد. اسپیرولینا باعث حفظ تعادل هورمونی پوست و افزایش جریان خون در سطح پوست می شود که پوست را جوان تر، صاف تر، درخشنده تر و انعطاف پذیر تر می کند. اسپیرولینا حاوی موادی از جمله کلروفیل نوع 2، فیکوسیانین و N_استیل سیستئین می باشد که همگی در لایه برداری از پوست نقش دارند. همچنین وجود ماده ی فوق پیشتاز گلوکاتیون باعث شده از اسپیرولینا به عنوان یک ماسک لایه بردار قوی و سریع استفاده شده و در کوتاه مدت تاثیر آن مشخص می شود اسپیرولینا دارای مواد مغزی از جمله ویتامین B کمپلکس و بتاکاروتن و همچنین ویتامین E یا توکروفل و سیلینیوم بوده که خواص ضد پیری دارد و آنتی اکسیدان های موجود در با پسوریازیس و آکنه مبارزه می کند و خستگی پوست را از بین میبرد.

روغن بابونه: این روغن با آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست، سبب شفافیت بیشتر پوست می شود. روغن بابونه باعث از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم و لک های پوستی می شود.

روغن همیشه بهار: این روغن طبیعی دارای خواص ضد التهاب، ضد قارچی و ضد عفونی کنندگی می باشد. از این رو در درمان عفونتهای سطحی، التهاب پوستی وعرق سوز پوست موثراست. روغن گل همیشه بهار یک روغن سبک است از این رو استفاده از آن برای تمام انواع پوست از جمله پوست چرب، نرمال و خشک ممکن می باشد. استفاده مداوم و مرتب از این ماده اعجاب انگیز سبب روشن شدن و درخشندگی پوست شده و پوست را بسیار لطیف می کند.

 

Other Product Information
more more

دستور مصرف: پوست های چرب و جوش دار روزی 2 مرتبه، پوست خود را با صابون شستشو دهید، صابون جلبک را به پوست صورت آغشته کرده و پس از 2 دقیقه ماساژ آن را بشوید.
نحوه نگهداری: دور از دسترس کودکان، در دمای20-25درجه سانتی گراد در ظرف سربسته نگهداری شود.

Share:

Submit Visitors Comments

Similar Products With صابون جلبک اسپیرولینا

Subscribe To Newsletter
To subscribe to the newsletter, enter your email in the form below.
facebooktwiterinstagramlinkdintelegram