En
shop 0
location
search
سبد خرید
shop btn 0
close
هزینه ارسال 20 هزار تومان
با سفارش بیش از 150 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود.
ارسال رایگان
ارسال محصول برای شما رایگان خواهد بود.
جمع
تومان
بررسی نهایی

معرفی شرکت زرین اورمان دارو:

شرکت زرین اورمان دارو با رویکرد نوآورانه و با به کارگیری دانش و فناوری روز دنیا و سرمایه انسانی شایسته در جهت تأمین محصولات با کیفیت و در دسترس برای آحاد جامعه تلاش میکند.

این شرکت با هدف تولید محصولات موثر و جدید دارویی نقش مهمی در اعتلای صنعت داروسازی کشور ایفا میکند. شرکت زرین اورمان دارو در سال 1394 با هدف تولید داروهای گیاهی در سطح کیفی منطبق بر استانداردهای بین المللی و با بهره مندی از دانش متخصصین و اساتید فعالیت خود را آغاز نمود. زرین دارو

خط مشی شرکت زرین اورمان دارو:

کیفیت برای عضای خانواده زرین اورمان دارو یک اصل مهم است زیرا ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم و تلاش می کنیم محصولات و خدماتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که انتظارات آنها را و حتی فراتر از آن برآورده کند. خانواده زرین اورمان دارو متعهد به بهبود مستمر هستیم و یک سیستم مدیریت کیفیت ایجاد کرده ایم که چارچوبی را برای اندازه گیری و بهبود عملکرد ما فراهم می کند و برای حمایت از رضایت کامل مشتری و بهبود مستمر در کل کسب و کار خود ، سیستم ها و روش های زیر را در اختیار داریم:

ماموریتی که بر آن پایبندیم

ما برآنیم به عنوان یکی از پویاترین شرکتهای داروسازی با تلاش جهت رسیدن به بالاترین بهره وری از منظر اقتصادی، توجه به زندگی کاری و رفاهی کارکنان و بکارگیری مناسب ترین سیستم های اطلاعاتی با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای و با بهره گیری از نیروهای کارآمد و علمی، ضمن حفظ منافع سهامداران و اشخاص ذینفع،بر بلندای افتخار بدرخشیم و نام شرکت زرین اورمان دارو را بعنوان یکی از پرافتخارترین و پرآوزاه ترین شرکتها در صنعت داروسازی جاودان سازیم. هدف شرکت زرین اورمان دارو ارائه کیفیت ، اثر بخشی و ایمنی به مصرف کنندگان و همچنین ارائه بهترین محصولات ممکن به مشتریان و بهبود زندگی در حال حاضر و برای نسل های بعدی است. ماموریت ما ارتقاء سطح سلامت و در نهایت، افزایش کیفیت زندگی اقشار جامعه است. تسریع در هدایت و رساندن محصولات دارویی به دست بیماران با تکمیل فرآیندهایی همچون واردات، تولید، توزیع و معرفی محصولاتی با تعرفه معقول و رقابتی، جزء جدایی ناپذیر از بیانیه ماموریت سازمانی ما می باشد. تلاش ما، تامین بیشترین سهم از بازار محصولات باکیفیت دارویی کشور برای بیماران با کمترین هزینه خواهد بود.

چشم انداز

شرکت زرین اورمان در نظر دارد با برخورداری از پشتوانه علمی و توانمندی صاحب نظران و فعالان حوزه صنعت و تجارت، تولید علم را در راستای تولید اقتصادی بکار گیرد و زمینه ساز شکوفایی استعداد و پژوهش ها در بستر صنعتی سازی و تجاری سازی گردد. ورود در عرصه دارویی و مکمل، محصولات آرایشی و بهداشتی برپایه فرمولاسیون های جدید از اهداف توسعه شرکت محسوب می شود. برای دستیابی به این مهم و در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، شرکت محصولات خود را در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و مو Spirulina و داروهای گیاهی عرضه خواهد کرد.

ارزش ها

ارزش هایی که بر آن پایبندیم

قدردانی: همواره قدردان تلاش همکارانمان هستیم.
اعتماد به دیگران: ما معتقدیم اعتماد متقابل همدلی و هم افزایی، انگیزه و نشاط را به همراه خواهد داشت.
مراقبت: حداكثر دانش و مهارتمان در ارائه خدمات مراقبتی بکار خواهیم گرفت.
تعهد: در مقابل وظایف محوله توام با وفاداری و دلسوزی پاسخگو هستیم.
همکاری: منافع ذینفعان ما جزئی از منافع ما هستند برای همکاری های مشترک آماده ایم.
احترام: ما یک خانواده ایم که در کنار هم و در راستای تحقق اهدافمان با اشتیاق، احترام و صداقت، بی وقفه تلاش می کنیم.

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید.
instagram