Pr
shop 0
location
search
ماسک صورت اسپیرولینا
7 like 276 view

ماسک صورت اسپیرولینا

ماسک صورت جلبک اسپیرولینا،  از جلبک طبیعی و خالص تهیه شده است. این ماسک تاثیر بسزایی در کوچک کردن منافذ پوست و همچنین لیفتینگ پوست دارد. حاوی ویتامین های بسیاری  می باشد و به دلیل آنتی اکسیدان زیاد از بروز کک و مک و جوش نیز جلوگیری می نماید.علاوه بر این موجب کلاژن سازی و ترمیم پوست می شود وبه دلیل داشتن کلروفیل ضد لک قوی است.
 


شرکت زرین دارو تولید کننده محصولات ماسک صورت اسپیرولینا، کرم ضد چروک اسپیرولینا، صابون اسپیرولینا (صابون جلبک اسپیرولیناشربت سرماخوردگی گل بنفشه، صابون کرم دار، صابون روغن شتر مرغ و... در ایران است.


پوستی صاف و شفاف با ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

با بالاتر رفتن سن، داشتن استرس فراوان و عوامل متععد دیگر پوست صورت و بدن شروع به چروک شدن می‌کند. برخی از افراد در این مواقع سراغ عمل‌های زیبایی رفته تا چین و چروک صورت خود را از بین ببرند. اما این روش به صورت طبیعی اتفاق نمی‌افتد و عوارضی به همراه دارد. استفاده از ماسک در این شرایط کمک می‌کند تا حد زیادی روند چروک شدن پوست به صورت طبیعی به تعویق بیفتد. در نتیجه پوست شما همواره جوانی خود را حفظ می‌کند. جوان ماندن پوست تاثیر مستقیمی روی روحیه و اعتماد به نفس افراد داشته باشد.

ماسک صورت اسپیرولینا با بهره گیری از پودر جلبک خالص دارای خواص بسیاری از جمله موارد زیر می باشد:

  • ویتامینه قوی پوست و مؤثر در جمع شدن منافذ باز پوست
  • ضد لك و چين و چروك
  • مقابله با آکنه و جوش های قرمز
  • كلاژن ساز بسيار قوی
  • لیفتینگ قوی پوست و درمان پوست شل
  • خاصیت ضد عفونی و ضد باکتر یایی پوست و کاهش چین و چروک
  • جوان سازی، لطافت و شاداب سازی پوست

چند نکته اولیه و مهم

هنگام استفاده از ماسک اسپیرولینا به این نکات دقت فرمایید:

پیش از مصرف ماسک یا کرم صورت و دستان خود را به‌خوبی بشویید تا لایه چربی روی پوست مانع از رسیدن مواد ماسک به آن نشود.

عموماً برای این که ماسک‌های انقباضی تأثیر دوچندانی داشته باشند، توصیه می‌شود آن‌ها را بعد از حمام استفاده کنید. گرمای بخار آب باعث می‌شود منافذ پوست باز و تمیزتر شوند و جذب مواد ماسک بیشتر باشد.

افراد نوجوان و جوان، هفته‌ای یک‌بار؛ افراد میان‌سال با پوست خشک، هفته‌ای دوبار؛ افراد میان‌سال باپوست چرب، هفته‌ای سه بار؛ افراد مسن، یک روز در میان استفاده کنند.

ماسک را باید به مدت بیست تا سی دقیقه بر روی پوست قرار دهید و سپس با آب و پنبه بشویید.

استفاده منظم

با تکرار استفاده از ماسک و داشتن برنامه منظم هفتگی، بعد از گذشت چند هفته، حتماً شاهد نتایج خوبی خواهید بود. ممکن است در دفعات اولیه این تأثیرات شما را به این فکر بیاندازد که دیگر لزومی برای ادامه مصرف وجود ندارد؛ اما پیشنهاد می‌کنیم برای کسب نتیجه دائمی، این ماسک‌ها را طبق برنامه و به صورت منظم استفاده کنید.

با چه بشوییم؟

ماسک اسپیرولینا با شست‌و‌شوی عادی (با آب و صابون) از صورت پاک می‌شود. توصیه می شود بعد از استفاده از ماسک اسپیرولینا برای نتجه مطلوب تر از کرم آبرسان اسپیرولینا استتفاده نمایید.

طریقه نگهداری

ماسک و کرم اسپرولینا را درجایی خنک و به دور از رطوبت نگهداری کنید. دور از دسترس کودکان نگهداری شوند.


محصولات ماسک صورت اسپیرولینا، کرم ضد چروک اسپیرولینا، صابون اسپیرولینا (صابون جلبک اسپیرولیناشربت سرماخوردگی گل بنفشه، صابون کرم دار، صابون روغن شتر مرغ و... را تنها از شرکت زرین دارو خریداری کنید.

Share:

Submit visitors comments

Related Content

The latest contents of Zarin Ourman Darou
Subscribe To Newsletter
To subscribe to the newsletter, enter your email in the form below.
facebooktwiterinstagramlinkdintelegram